Löydä lähin konttorisi

Missä sijaitsee lähin konttorisi? Kerro meille paikkakuntasi, niin etsimme sinulle lähimmän Säästöpankin konttorin. Voit myös valita suoraan haluamasi konttorin Valitse konttori -alasvetovalikosta.
Takaisin

Haluatko Säästöpankkien yhteisille sivuille?

Kun poistat pankin valinnan, pääset katsomaan koko Säästöpankkiryhmän yhteisiä sivuja.

Tervetuloa Aito Säästöpankkiin!

Kaikkien konttoriemme yhteystiedot löytyvät kartan alta kohdasta "Muut konttorit". Tervetuloa asioimaan kanssamme!

Tampere Hervanta

Tampere Hervannan konttorimme löydät Kauppakeskus Duosta, Insinöörinkadun puolelta.

Kristiina Mäkelä
Kristiina Mäkelä
pankinjohtaja
Soita: 050 560 6930
Lähetä sähköpostia: kristiina.makela@saastopankki.fi
Päivi Kautonen
Päivi Kautonen
palveluneuvoja
Soita: 03 4584 0154
Lähetä sähköpostia: paivi.kautonen@saastopankki.fi
Mirja Lähteenmäki
Mirja Lähteenmäki
palveluneuvoja
Soita: 03 4584 0156
Lähetä sähköpostia: mirja.lahteenmaki@saastopankki.fi
Noora Nurmi
Noora Nurmi
palveluneuvoja
Soita: 03 4584 0150
Lähetä sähköpostia: noora.nurmi@saastopankki.fi
Outi Pirttijoki
Outi Pirttijoki
palveluneuvoja
Soita: 03 4584 0152
Lähetä sähköpostia: outi.pirttijoki@saastopankki.fi
Elisa Salonen
Elisa Salonen
palveluneuvoja
Soita: 03 4584 0150
Lähetä sähköpostia: elisa.salonen@saastopankki.fi
Johannes Salin
Johannes Salin
sijoituspäällikkö (ajanvarauksella)
Soita: 045 226 3171
Lähetä sähköpostia: johannes.salin@saastopankki.fi
Anne-Mari Hahla
Anne-Mari Hahla
pankkilakimies, varatuomari (ajanvarauksella)
Soita: 045 611 2667
Lähetä sähköpostia: anne-mari.hahla@saastopankki.fi
Veli-Pekka Sihvonen
Veli-Pekka Sihvonen
yritysrahoituspäällikkö (ajanvarauksella)
Soita: 045 228 2400
Lähetä sähköpostia: veli-pekka.sihvonen@saastopankki.fi

Tule käymään

Aito Säästöpankki Oy

Insinöörinkatu 23, 33720 TAMPERE

Soita meille

Puh. 03-4584 0150
Fax. 03-4584 0159

Avoinna

Ma-pe klo 10.00-16.30, ajanvarauksella klo 19.00 asti (ma-to). Kassapalvelut ma-pe klo 10.00-13.00.

Muut konttorit