Löydä lähin konttorisi

Missä sijaitsee lähin konttorisi? Kerro meille paikkakuntasi, niin etsimme sinulle lähimmän Säästöpankin konttorin. Voit myös valita suoraan haluamasi konttorin Valitse konttori -alasvetovalikosta.
Takaisin

Haluatko Säästöpankkien yhteisille sivuille?

Kun poistat pankin valinnan, pääset katsomaan koko Säästöpankkiryhmän yhteisiä sivuja.

TAHDON ASIALLA

Kun se on niin, ettei haaveilu johda mihinkään. On ryhdyttävä tahtomaan ja tekemään. Me Säästöpankissa olemme sinun asiallasi, kun tahdot esimerkiksi ostaa asunnon.

Tervetuloa Porin Puuvillan konttoriin

Toiminta-ajatuksenamme on edistää säästäväisyyttä ja asiakkaidemme taloudellista hyvinvointia lähellä Sinua. Autamme niin säästämisen, sijoittamisen, lainaamisen kuin päivittäisten pankkiasioiden hoitamiseen liittyvissä asioissa.
 

Vesa Saine
Vesa Saine
Pankinjohtaja
Soita: 010 841 5620
Lähetä sähköpostia: vesa.saine@saastopankki.fi
Jussi Lähteenmäki
Jussi Lähteenmäki
Sijoitusjohtaja
Soita: 010 841 5810
Lähetä sähköpostia: jussi.lahteenmaki@saastopankki.fi
Katja Renfors
Katja Renfors
Sijoituspäällikkö
Soita: 010 841 5845
Lähetä sähköpostia: katja.renfors@saastopankki.fi
Hannamari Kaju
Hannamari Kaju
Yritysasiakkuuspäällikkö
Soita: 010 841 5809
Lähetä sähköpostia: hannamari.kaju@saastopankki.fi
Sanna Hirvonen
Sanna Hirvonen
Yritysasiantuntija
Soita: 010 841 5815
Lähetä sähköpostia: sanna.hirvonen@saastopankki.fi
Jenna Mäntyvaara
Palveluneuvoja
Soita: 010 841 5803
Lähetä sähköpostia: jenna.mantyvaara@saastopankki.fi
Hanna Ahola
Hanna Ahola
Henkilöasiakaspalvelut
Soita: 010 841 5848
Lähetä sähköpostia: hanna.ahola@saastopankki.fi
Tuula Rantala
Tuula Rantala
Henkilöasiakaspalvelut
Soita: 010 841 5827
Lähetä sähköpostia: tuula.rantala@saastopankki.fi
Minna Alenius
Minna Alenius
Pankkilakimies
Soita: 010 841 5911
Lähetä sähköpostia: minna.alenius@saastopankki.fi
Paula Kulmala
Paula Kulmala
Markkinointipäällikkö
Soita: 010 841 5849
Lähetä sähköpostia: paula.kulmala@saastopankki.fi

Puhelun hinta on kotimaan kiinteän verkon liittymästä soitettaessa 8,35 snt/puhelu + 6,00 snt/min ja kotimaan matkapuhelimsesta soitettaessa 8,35 snt/puhelu + 17,17 snt/min. Pankki ei saa puheluista tuottoja.

Tule käymään

Eurajoen Säästöpankki

Siltapuistokatu 14, 28100 PORI

Soita meille

Puh. 010 841 5800
Fax.

Avoinna

ma - pe 9.00-19.00 Ajanvarauksella 8.00-20.00

Muut konttorit