Löydä lähin konttorisi

Missä sijaitsee lähin konttorisi? Kerro meille paikkakuntasi, niin etsimme sinulle lähimmän Säästöpankin konttorin. Voit myös valita suoraan haluamasi konttorin Valitse konttori -alasvetovalikosta.
Takaisin

Haluatko Säästöpankkien yhteisille sivuille?

Kun poistat pankin valinnan, pääset katsomaan koko Säästöpankkiryhmän yhteisiä sivuja.

Tervetuloa Huittisten Säästöpankkiin!

8 konttoriamme seitsemällä paikkakunnalla ja 60 ammattilaista palvelevat asiakkaitamme henkilökohtaisesti kaikissa pankkiasioissa. Ota rohkeasti yhteyttä!

Huittisten konttori palveluksessasi

Henkilöasiakkaat

Piia Hongisto
Piia Hongisto
palveluneuvoja
Soita: 010 841 5719
Lähetä sähköpostia: piia.hongisto@saastopankki.fi
Satu Hänninen
Satu Hänninen
palvelupäällikkö
Soita: 010 841 5722
Lähetä sähköpostia: satu.hanninen@saastopankki.fi
Jaana Ilosalo
Jaana Ilosalo
palveluneuvoja
Soita: 010 841 5784
Lähetä sähköpostia: jaana.ilosalo@saastopankki.fi
Arja Parri
Arja Parri
palveluneuvoja
Soita: 010 841 5725
Lähetä sähköpostia: arja.parri@saastopankki.fi
Päivi Virtanen
Päivi Virtanen
asiakasneuvoja
Soita: 010 841 5785
Lähetä sähköpostia: paivi.virtanen@saastopankki.fi
Sohvi Touru
Sohvi Touru
palveluneuvoja
Soita: 010 841 5776
Lähetä sähköpostia: sohvi.touru@saastopankki.fi
Lauri Valtonen
Lauri Valtonen
pankinjohtaja
Soita: 010 841 5753
Lähetä sähköpostia: lauri.valtonen@saastopankki.fi

Sijoitus- ja varainhoitoasiakkaat

Satu Hakala
Satu Hakala
sijoitusneuvoja, äitiyslomalla
Soita: 010 841 5717
Lähetä sähköpostia: satu.hakala@saastopankki.fi
Tarja Isokallio
Tarja Isokallio
pankinjohtaja, sijoitus- ja varainhankinta
Soita: 010 841 5710
Lähetä sähköpostia: tarja.isokallio@saastopankki.fi
Jyrki Varjonen
Jyrki Varjonen
sijoituspäällikkö
Soita: 010 841 5787
Lähetä sähköpostia: jyrki.varjonen@saastopankki.fi
Marjaana Kaasalainen
Marjaana Kaasalainen
sijoituspäällikkö
Soita: 010 841 5721
Lähetä sähköpostia: marjaana.kaasalainen@saastopankki.fi
Ulla Leivo
Ulla Leivo
sijoitusneuvoja
Soita: 010 841 5727
Lähetä sähköpostia: ulla.leivo@saastopankki.fi

Yritys-, maa- ja metsätalousasiakkaat

Sirpa Ekberg
Sirpa Ekberg
yrityspalveluneuvoja
Soita: 010 841 5715
Lähetä sähköpostia: sirpa.ekberg@saastopankki.fi
Jukka Kianen
Jukka Kianen
varatoimitusjohtaja
Soita: 010 841 5703
Lähetä sähköpostia: jukka.kianen@saastopankki.fi
Kati Koivisto
Kati Koivisto
yrityspalveluneuvoja
Soita: 010 841 5726
Lähetä sähköpostia: kati.koivisto@saastopankki.fi
Jari Laineenoja
Jari Laineenoja
asiakkuuspäällikkö, maa-ja metsätalous
Soita: 010 841 5729
Lähetä sähköpostia: jari.laineenoja@saastopankki.fi
Merja Ranta
Merja Ranta
yritysasiakkuuspäällikkö
Soita: 010 841 5724
Lähetä sähköpostia: merja.ranta@saastopankki.fi
Hanna Pietilä
Hanna Pietilä
yrityspalveluneuvoja
Soita: 010 841 5701
Lähetä sähköpostia: hanna.pietila@saastopankki.fi

Lakiasioiden palvelut

Pirkko Ahola
Pirkko Ahola
lakiasiainsihteeri
Soita: 010 841 5708
Lähetä sähköpostia: pirkko.ahola@saastopankki.fi
Anita Mäki
Anita Mäki
lakiasiantuntija, kaupanvahvistaja
Soita: 010 841 5706
Lähetä sähköpostia: anita.maki@saastopankki.fi
Kati Rantala
Kati Rantala
pankinjohtaja, varatuomari
Soita: 010 841 5709
Lähetä sähköpostia: kati.rantala@saastopankki.fi

Liiketoiminnan tuki

Niina Airaksinen
Niina Airaksinen
lakimies, compliance officer
Soita: 010 841 5707
Lähetä sähköpostia: niina.airaksinen@saastopankki.fi
Toivo Alarautalahti
Toivo Alarautalahti
toimitusjohtaja
Soita: 010 841 5704
Lähetä sähköpostia: toivo.alarautalahti@saastopankki.fi
Erika Helminen
Erika Helminen
palveluneuvoja, palvelutiimi
Soita: 010 841 5774
Lähetä sähköpostia: erika.helminen@saastopankki.fi
Mikko Jaakkola
Mikko Jaakkola
hallintopäällikkö
Soita: 010 841 5714
Lähetä sähköpostia: mikko.jaakkola@saastopankki.fi
Satu Jahn
Satu Jahn
asiakasneuvoja, palvelutiimi
Soita: 010 841 5730
Lähetä sähköpostia: satu.jahn@saastopankki.fi
Kristina Kangas
Kristina Kangas
hallintojohtaja, KTM
Soita: 010 841 5712
Lähetä sähköpostia: kristina.kangas@saastopankki.fi
Minna Kylvö
Minna Kylvö
palveluneuvoja, palvelutiimi
Soita: 010 841 5748
Lähetä sähköpostia: minna.kylvo@saastopankki.fi
Marja Lintula
Marja Lintula
laskentapäällikkö
Soita: 010 841 5702
Lähetä sähköpostia: marja.lintula@saastopankki.fi
Päivi Nieminen
Päivi Nieminen
pankinjohtaja, palvelutiimi
Soita: 010 841 5737
Lähetä sähköpostia: paivi.nieminen@saastopankki.fi
Anni Hakala
Anni Hakala
markkinointiassistentti
Soita: 010 8415 751
Lähetä sähköpostia: anni.hakala@saastopankki.fi
Eeva Sulonen
Eeva Sulonen
palveluneuvoja, palvelutiimi
Soita: 010 8415 782
Lähetä sähköpostia: eeva.sulonen@saastopankki.fi

Tule käymään

Huittisten Säästöpankki

Lauttakylänkatu 5, 32700 HUITTINEN

Soita meille

Puh. 010 8415700
Fax. 010 841 5918

Avoinna

ma-pe 10.00-16.30

Muut konttorit