Löydä lähin konttorisi

Missä sijaitsee lähin konttorisi? Kerro meille paikkakuntasi, niin etsimme sinulle lähimmän Säästöpankin konttorin. Voit myös valita suoraan haluamasi konttorin Valitse konttori -alasvetovalikosta.
Takaisin

Haluatko Säästöpankkien yhteisille sivuille?

Kun poistat pankin valinnan, pääset katsomaan koko Säästöpankkiryhmän yhteisiä sivuja.

Tervetuloa Huittisten Säästöpankkiin!

Paikallisen asiantuntijan ja taloutesi valmentajan tavoitat viideltä konttoripaikkakunnaltamme. Sinua palvelevat Euran, Huittisten, Porin, Sastamalan ja Säkylän konttorit henkilökuntineen. Ota rohkeasti yhteyttä!

Porin konttori palveluksessasi

Henkilöasiakkaat

Miika Eskelinen
Miika Eskelinen
palveluneuvoja
Soita: 010 841 5773
Lähetä sähköpostia: miika.eskelinen@saastopankki.fi
Sanna Kivistö
Sanna Kivistö
palveluneuvoja
Soita: 010 841 5746
Lähetä sähköpostia: sanna.kivisto@saastopankki.fi
Sini Lehtinen
Sini Lehtinen
palveluneuvoja
Soita: 010 841 5734
Lähetä sähköpostia: sini.lehtinen@saastopankki.fi
Leena Ojansuu
Leena Ojansuu
palvelupäällikkö
Soita: 010 841 5732
Lähetä sähköpostia: leena.ojansuu@saastopankki.fi
Marjo Päiviälä
Marjo Päiviälä
asiakasneuvoja
Soita: 010 841 5752
Lähetä sähköpostia: marjo.paiviala@saastopankki.fi
Kati Rantala
Kati Rantala
pankinjohtaja
Soita: 010 841 5709
Lähetä sähköpostia: kati.rantala@saastopankki.fi
Johanna Vallinen
Johanna Vallinen
palveluneuvoja
Soita: 010 841 5742
Lähetä sähköpostia: johanna.vallinen@saastopankki.fi

Sijoitus- ja varainhoitoasiakkaat

Tarja Isokallio
Tarja Isokallio
pankinjohtaja, sijoitus- ja varainhoito
Soita: 010 841 5710
Lähetä sähköpostia: tarja.isokallio@saastopankki.fi
Sami Mäensivu
Sami Mäensivu
sijoitusneuvoja
Soita: 010 841 5733
Lähetä sähköpostia: sami.maensivu@saastopankki.fi
Tiina Uusivirta
Tiina Uusivirta
sijoituspäällikkö
Soita: 010 841 5747
Lähetä sähköpostia: tiina.uusivirta@saastopankki.fi

Yritys-, maa- ja metsätalousasiakkaat

Rauli Alakruuvi
Rauli Alakruuvi
yritysasiakkuuspäällikkö
Soita: 010 841 5749
Lähetä sähköpostia: rauli.alakruuvi@saastopankki.fi
Sirpa Ekberg
Sirpa Ekberg
yrityspalveluneuvoja
Soita: 010 841 5715
Lähetä sähköpostia: sirpa.ekberg@saastopankki.fi
Jukka Kianen
Jukka Kianen
varatoimitusjohtaja
Soita: 010 841 5703
Lähetä sähköpostia: jukka.kianen@saastopankki.fi
Jari Laineenoja
Jari Laineenoja
asiakkuuspäällikkö, maa- ja metsätalous
Soita: 010 841 5729
Lähetä sähköpostia: jari.laineenoja@saastopankki.fi

Lakiasioiden palvelut

Liiketoiminnan tuki

Niina Airaksinen
Niina Airaksinen
lakimies, compliance officer
Soita: 010 841 5707
Lähetä sähköpostia: niina.airaksinen@saastopankki.fi
Toivo Alarautalahti
Toivo Alarautalahti
toimitusjohtaja
Soita: 010 841 5704
Lähetä sähköpostia: toivo.alarautalahti@saastopankki.fi
Erika Helminen
Erika Helminen
palveluneuvoja, palvelutiimi
Soita: 010 841 5774
Lähetä sähköpostia: erika.helminen@saastopankki.fi
Mikko Jaakkola
Mikko Jaakkola
hallintopäällikkö
Soita: 010 841 5714
Lähetä sähköpostia: mikko.jaakkola@saastopankki.fi
Satu Jahn
Satu Jahn
asiakasneuvoja, palvelutiimi
Soita: 010 841 5730
Lähetä sähköpostia: satu.jahn@saastopankki.fi
Kristina Kangas
Kristina Kangas
hallintojohtaja, KTM
Soita: 010 841 5712
Lähetä sähköpostia: kristina.kangas@saastopankki.fi
Marja Lintula
Marja Lintula
laskentapäällikkö
Soita: 010 841 5702
Lähetä sähköpostia: marja.lintula@saastopankki.fi
Päivi Nieminen
Päivi Nieminen
pankinjohtaja, palvelutiimi ja lakitiimi
Soita: 010 841 5737
Lähetä sähköpostia: paivi.nieminen@saastopankki.fi
Anni Hakala
Anni Hakala
markkinointiassistentti
Soita: 010 8415 751
Lähetä sähköpostia: anni.hakala@saastopankki.fi
Eeva Sulonen
Eeva Sulonen
palveluneuvoja, palvelutiimi
Soita: 010 8415 782
Lähetä sähköpostia: eeva.sulonen@saastopankki.fi

Tule käymään

Huittisten Säästöpankki

Pohjoiskauppatori 1, 28100 PORI

Soita meille

Puh. 010 8415700
Fax. 010 841 5918

Avoinna

ma-pe 10.00-16.30

Muut konttorit