Löydä lähin konttorisi

Missä sijaitsee lähin konttorisi? Kerro meille paikkakuntasi, niin etsimme sinulle lähimmän Säästöpankin konttorin. Voit myös valita suoraan haluamasi konttorin Valitse konttori -alasvetovalikosta.
Takaisin

Haluatko Säästöpankkien yhteisille sivuille?

Kun poistat pankin valinnan, pääset katsomaan koko Säästöpankkiryhmän yhteisiä sivuja.

Tervetuloa Huittisten Säästöpankkiin!

Paikallisen asiantuntijan ja taloutesi valmentajan tavoitat viideltä konttoripaikkakunnaltamme. Sinua palvelevat Euran, Huittisten, Porin, Sastamalan ja Säkylän konttorit henkilökuntineen. Ota rohkeasti yhteyttä!

Vammalan konttori palveluksessasi

Henkilöasiakkaat

Anna Einola
Anna Einola
palveluneuvoja
Soita: 010 841 5738
Lähetä sähköpostia: anna.einola@saastopankki.fi
Mirva Jaakola
Mirva Jaakola
palveluneuvoja
Soita: 010 841 5793
Lähetä sähköpostia: mirva.jaakola@saastopankki.fi
Tiina Nurmi
Tiina Nurmi
asiakasneuvoja
Soita: 010 841 5713
Lähetä sähköpostia: tiina.nurmi@saastopankki.fi
Minna Nybacka-Rukanen
Minna Nybacka-Rukanen
palveluneuvoja
Soita: 010 841 5757
Lähetä sähköpostia: minna.nybacka-rukanen@saastopankki.fi
Satu Hänninen
Satu Hänninen
palvelupäällikkö
Soita: 010 841 5722
Lähetä sähköpostia: satu.hanninen@saastopankki.fi
Kati Rantala
Kati Rantala
pankinjohtaja
Soita: 010 841 5709
Lähetä sähköpostia: kati.rantala@saastopankki.fi

Sijoitus- ja varainhoitoasiakkaat

Toni Holmala
Toni Holmala
sijoitusneuvoja
Soita: 010 841 5723
Lähetä sähköpostia: toni.holmala@saastopankki.fi
Tarja Isokallio
Tarja Isokallio
pankinjohtaja, sijoitus- ja varainhoito
Soita: 010 841 5710
Lähetä sähköpostia: tarja.isokallio@saastopankki.fi
Jyrki Varjonen
Jyrki Varjonen
sijoituspäällikkö
Soita: 010 841 5787
Lähetä sähköpostia: jyrki.varjonen@saastopankki.fi

Yritys-, maa- ja metsätalousasiakkaat

Riitta Andersson
Riitta Andersson
yrityspalveluneuvoja
Soita: 010 841 5791
Lähetä sähköpostia: riitta.andersson@saastopankki.fi
Kati Koivisto
Kati Koivisto
yrityspalveluneuvoja
Soita: 010 841 5723
Lähetä sähköpostia: kati.koivisto@saastopankki.fi
Jari Laineenoja
Jari Laineenoja
asiakkuuspäällikkö, maa- ja metsätalous
Soita: 010 841 5729
Lähetä sähköpostia: jari.laineenoja@saastopankki.fi
Jukka Kianen
Jukka Kianen
varatoimitusjohtaja
Soita: 010 841 5703
Lähetä sähköpostia: jukka.kianen@saastopankki.fi

Lakiasioiden palvelut

Anita Mäki
Anita Mäki
lakiasiantuntija, kaupanvahvistaja
Soita: 010 841 5706
Lähetä sähköpostia: anita.maki@saastopankki.fi

Liiketoiminnan tuki

Niina Airaksinen
Niina Airaksinen
lakimies, compliance officer
Soita: 010 841 5707
Lähetä sähköpostia: niina.airaksinen@saastopankki.fi
Toivo Alarautalahti
Toivo Alarautalahti
toimitusjohtaja
Soita: 010 841 5704
Lähetä sähköpostia: toivo.alarautalahti@saastopankki.fi
Erika Helminen
Erika Helminen
palveluneuvoja, palvelutiimi
Soita: 010 841 5774
Lähetä sähköpostia: erika.helminen@saastopankki.fi
Mikko Jaakkola
Mikko Jaakkola
hallintopäällikkö
Soita: 010 841 5714
Lähetä sähköpostia: mikko.jaakkola@saastopankki.fi
Satu Jahn
Satu Jahn
asiakasneuvoja, palvelutiimi
Soita: 010 841 5730
Lähetä sähköpostia: satu.jahn@saastopankki.fi
Kristina Kangas
Kristina Kangas
hallintojohtaja, KTM
Soita: 010 841 5712
Lähetä sähköpostia: kristina.kangas@saastopankki.fi
Marja Lintula
Marja Lintula
laskentapäällikkö
Soita: 010 841 5702
Lähetä sähköpostia: marja.lintula@saastopankki.fi
Päivi Nieminen
Päivi Nieminen
pankinjohtaja, palvelutiimi ja lakitiimi
Soita: 010 841 5737
Lähetä sähköpostia: paivi.nieminen@saastopankki.fi
Anni Hakala
Anni Hakala
markkinointiassistentti
Soita: 010 8415 751
Lähetä sähköpostia: anni.hakala@saastopankki.fi
Eeva Sulonen
Eeva Sulonen
palveluneuvoja, palvelutiimi
Soita: 010 8415 782
Lähetä sähköpostia: eeva.sulonen@saastopankki.fi

Tule käymään

Huittisten Säästöpankki

Puistokatu 6, 38200 SASTAMALA

Soita meille

Puh. 010 8415700
Fax. 0108415918

Avoinna

ma-pe 10.00-16.30

Muut konttorit