Löydä lähin konttorisi

Missä sijaitsee lähin konttorisi? Kerro meille paikkakuntasi, niin etsimme sinulle lähimmän Säästöpankin konttorin. Voit myös valita suoraan haluamasi konttorin Valitse konttori -alasvetovalikosta.
Takaisin

Haluatko Säästöpankkien yhteisille sivuille?

Kun poistat pankin valinnan, pääset katsomaan koko Säästöpankkiryhmän yhteisiä sivuja.

Tervetuloa Koivulahden Säästöpankkiin

Pääkonttori Koivulahdessa

Koivulahden Säästöpankki tarjoaa monipuolisia rahoituspalveluja, edullisesti, luotettavasti ja tehokkaasti. Helposti tavoitettava henkilökunta, yksilöllinen palvelu ja nykyaikaiset elektroniset palvelut mahdollistavat palvelun joka voi jopa ylittää odotuksesi.
Pankilla on neljä konttoria.

Peter Finne
Peter Finne
Toimitusjohtaja
Soita: 06 346 2122
Lähetä sähköpostia: peter.finne@saastopankki.fi
Kristian Sillanpää
Kristian Sillanpää
Luottopäällikkö
Soita: 06 346 2113
Lähetä sähköpostia: kristian.sillanpaa@saastopankki.fi
Robert Laukkonen
Robert Laukkonen
Konttorinjohtaja
Soita: 06 346 2116
Lähetä sähköpostia: robert.laukkonen@saastopankki.fi
Bernice Ekqvist
Bernice Ekqvist
Asiakasneuvoja
Soita: 06 346 2115
Lähetä sähköpostia: bernice.ekqvist@saastopankki.fi
Pia Norrman
Pia Norrman
Asiakasneuvoja
Soita: 06 346 2124
Lähetä sähköpostia: pia.norrman@saastopankki.fi
Cecilia Ruotsala
Cecilia Ruotsala
Asiakasneuvoja
Soita: 06 346 2125
Lähetä sähköpostia: cecilia.ruotsala@saastopankki.fi
Linda Holm
Linda Holm
Asiakasneuvoja
Soita: 06 346 2123
Lähetä sähköpostia: linda.holm@saastopankki.fi
Christel Knuts
Christel Knuts
Asiakasneuvoja
Soita: 06 346 2127
Lähetä sähköpostia: christel.knuts@saastopankki.fi
Johan Smeds
Johan Smeds
Sijoituspäällikkö
Soita: 06 346 2121
Lähetä sähköpostia: johan.smeds@saastopankki.fi
Els-Beth Ståhl
Els-Beth Ståhl
Asiakasneuvoja
Soita: 06 346 2117
Lähetä sähköpostia: els-beth.stahl@saastopankki.fi
Maj-Britt Källberg
Maj-Britt Källberg
Asiakasneuvoja
Soita: 06 346 2136
Lähetä sähköpostia: maj-britt.kallberg@saastopankki.fi
Jessica Burman
Jessica Burman
Pankkilakimies (äitiyslomalla)
Soita: 06 346 2111
Britta Nord
Britta Nord
Asiakasneuvoja
Soita: 06 346 2111
Lähetä sähköpostia: britta.nord@saastopankki.fi
Caroline Rönnqvist
Caroline Rönnqvist
Asiakasneuvoja
Soita: 06 346 2128
Lähetä sähköpostia: caroline.ronnqvist@saastopankki.fi
Janica Engsbo
Janica Engsbo
Pankkilakimies
Soita: 06 346 2118
Lähetä sähköpostia: janica.engsbo@saastopankki.fi

Tule käymään

Koivulahden Säästöpankki

Koivulahdentie 1, 66530 KOIVULAHTI

Soita meille

Puh. 06-3462111
Fax. 06-3460216

Avoinna

ma 9.30-17.00, ti-pe 9.30-16.30

Muut konttorit