Löydä lähin konttorisi

Missä sijaitsee lähin konttorisi? Kerro meille paikkakuntasi, niin etsimme sinulle lähimmän Säästöpankin konttorin. Voit myös valita suoraan haluamasi konttorin Valitse konttori -alasvetovalikosta.
Takaisin

Haluatko Säästöpankkien yhteisille sivuille?

Kun poistat pankin valinnan, pääset katsomaan koko Säästöpankkiryhmän yhteisiä sivuja.

Tervetuloa Länsi-Uudenmaan Säästöpankkiin

Lohjan konttori palveluksessasi!

Palvelemme sinua Lohjan ydinkeskustassa. Konttorimme sijaitsee vain kivenheiton päässä Lohjan tunnetuimmasta maamerkistä, Pyhän Laurin kirkosta, osoitteessa Laurinkatu 48. Olemme palvelleet tyytyväisiä asiakkaitamme lähes samalla paikalla jo vuodesta 1870. Tervetuloa toteamaan itse miksi!

Adrian Candolin
Adrian Candolin
pankinjohtaja yksityisasiakkaat
Soita: 029 041 2050
Lähetä sähköpostia: adrian.candolin@saastopankki.fi
Katja Murfitt-Wrather
Katja Murfitt-Wrather
palvelupäällikkö yksityisasiakkaat
Soita: 029 041 2030
Lähetä sähköpostia: katja.murfitt-wrather@saastopankki.fi
Ilkka Kauppinen
Ilkka Kauppinen
sijoituspäällikkö
Soita: 029 041 2026
Lähetä sähköpostia: ilkka.kauppinen@saastopankki.fi
Kirsi Honkanen
Kirsi Honkanen
sijoitusneuvoja
Soita: 029 041 2031
Lähetä sähköpostia: kirsi.honkanen@saastopankki.fi
Tiia Mäki
Tiia Mäki
sijoitusneuvoja
Soita: 029 041 2033
Lähetä sähköpostia: tiia.maki@saastopankki.fi
Jenni Korppi
Jenni Korppi
palveluneuvoja
Soita: 029 041 2025
Lähetä sähköpostia: jenni.korppi@saastopankki.fi
Päivi Kuparinen
Päivi Kuparinen
palveluneuvoja
Soita: 029 041 2027
Lähetä sähköpostia: paivi.kuparinen@saastopankki.fi
Eira Mäkelä
palveluneuvoja
Soita: 029 041 2022
Lähetä sähköpostia: eira.makela@saastopankki.fi
Jaana Seger
Jaana Seger
palveluneuvoja
Soita: 029 041 2034
Lähetä sähköpostia: jaana.seger@saastopankki.fi
Sinikka Kollin
Sinikka Kollin
maksuliikehenkilö
Soita: 029 041 2041
Lähetä sähköpostia: sinikka.kollin@saastopankki.fi
Sirkku Åhlfors
Sirkku Åhlfors
palveluneuvoja
Soita: 029 041 2041
Lähetä sähköpostia: sirkku.ahlfors@saastopankki.fi

Lakipalvelut

Kirsi Kaario
Kirsi Kaario
pankkilakimies
Soita: 029 041 2040
Lähetä sähköpostia: kirsi.kaario@saastopankki.fi
Riikka Vaajamo-Rezaji
Riikka Vaajamo-Rezaji
pankkilakimies
Soita: 029 041 2036
Lähetä sähköpostia: riikka.vaajamo-rezaji@saastopankki.fi
Juha Kurki
Juha Kurki
palveluneuvoja
Soita: 029 041 2037
Lähetä sähköpostia: juha.kurki@saastopankki.fi
Merja Vesterlund
Merja Vesterlund
palveluneuvoja
Soita: 029 041 2042
Lähetä sähköpostia: merja.vesterlund@saastopankki.fi

Hallinto ja liiketoiminnan tukipalvelut

Jukka Suominen
Jukka Suominen
toimitusjohtaja
Soita: 029 041 2058
Lähetä sähköpostia: jukka.suominen@saastopankki.fi
Helena Ståhlberg
myyntijohtaja
Soita: 029 041 2056
Lähetä sähköpostia: helena.stahlberg@saastopankki.fi
Seija Nyman
Seija Nyman
palvelupäällikkö
Soita: 029 041 2029
Lähetä sähköpostia: seija.nyman@saastopankki.fi
Ritva Poikonen
Ritva Poikonen
hallintopäällikkö
Soita: 029 041 2057
Lähetä sähköpostia: ritva.poikonen@saastopankki.fi
Maarit Sinkko
Maarit Sinkko
kehittämispäällikkö
Soita: 029 041 2039
Lähetä sähköpostia: maarit.sinkko@saastopankki.fi
Tiina Lindfors
Tiina Lindfors
hallintoassistentti
Soita: 029 041 2055
Lähetä sähköpostia: tiina.lindfors@saastopankki.fi
Marja Ruohorinne
Marja Ruohorinne
maksuliikehenkilö, tukipalvelut
Soita: 029 041 2059
Lähetä sähköpostia: marja.ruohorinne@saastopankki.fi

Tule käymään

Länsi-Uudenmaan Säästöpankki

Laurinkatu 48, 08100 LOHJA

Soita meille

Puh. 029 041 2000
Fax. 029 041 2015

Avoinna

Ma,ti,to,pe 10-16.30 ja ke 12-19. Ajanvarauksella laajennetusti ma ja ti klo 8-18.30.

Muut konttorit