Löydä lähin konttorisi

Missä sijaitsee lähin konttorisi? Kerro meille paikkakuntasi, niin etsimme sinulle lähimmän Säästöpankin konttorin. Voit myös valita suoraan haluamasi konttorin Valitse konttori -alasvetovalikosta.
Takaisin

Haluatko Säästöpankkien yhteisille sivuille?

Kun poistat pankin valinnan, pääset katsomaan koko Säästöpankkiryhmän yhteisiä sivuja.

Tervetuloa Säästöpankki Sinettiin!

5 konttoriamme viidellä paikkakunnalla ja 27 ammattilaista varmistavat, että pankkiasiasi sujuvat. Aina.

Oriveden konttori palveluksessasi

Iloinen asiantuntijatiimimme auttaa sinua niin säästämisessä, sijoittamisessa, lainaamisessa kuin päivittäisten pankkiasioiden hoitamisessa.
Säästöpankki auttaa aina. Tervetuloa uudet ja nykyiset asiakkaat!

Sari Alanen
Sari Alanen
palveluneuvoja, yritysasiat
Soita: 050 409 5138
Lähetä sähköpostia: sari.alanen@saastopankki.fi
Salla-Maria Haarala
Salla-Maria Haarala
palveluneuvoja
Soita: 050 572 7417
Lähetä sähköpostia: salla-maria.haarala@saastopankki.fi
Eija Helpiölä
Eija Helpiölä
asiakasneuvoja
Soita: 044 580 5824
Lähetä sähköpostia: eija.helpiola@saastopankki.fi
Veikko Mäkinen
Veikko Mäkinen
palveluneuvoja
Soita: 044 717 7126
Lähetä sähköpostia: veikko.makinen@saastopankki.fi
Heidi Röman
Heidi Röman
palveluneuvoja
Soita: 044 717 7127
Lähetä sähköpostia: heidi.roman@saastopankki.fi
Lotta Tamsi
Lotta Tamsi
palvelupäällikkö
Soita: 050 364 7020
Lähetä sähköpostia: lotta.tamsi@saastopankki.fi
Elisa Viskari (vanhempainvapaalla)
Elisa Viskari (vanhempainvapaalla)
palveluneuvoja
Soita: 03 3143 6500
Kati Mölsä
Kati Mölsä
sijoituspäällikkö (ajanvarauksella)
Soita: 044 717 7121
Lähetä sähköpostia: kati.molsa@saastopankki.fi

Liiketoiminnan tuki

Riitta Airiainen
Riitta Airiainen
hallintosihteeri
Soita: 03 3143 6500
Lähetä sähköpostia: riitta.airiainen@saastopankki.fi
Kaisa Iso-Pärnä (vanhempainvapaalla)
Kaisa Iso-Pärnä (vanhempainvapaalla)
palvelupäällikkö
Soita: 03 3143 6500
Annika Peltola
Annika Peltola
markkinointipäällikkö
Soita: 03 3143 6500
Lähetä sähköpostia: annika.peltola@saastopankki.fi
Marja Vartiainen
Marja Vartiainen
palveluasiantuntija
Soita: 03 3143 6500
Lähetä sähköpostia: marja.vartiainen@saastopankki.fi

Hallinto

Hannu Syvänen
Hannu Syvänen
toimitusjohtaja
Soita: 0400 548 508
Lähetä sähköpostia: hannu.syvanen@saastopankki.fi
Leif Eekkinen
Leif Eekkinen
pankkilakimies, OTM
Soita: 050 409 6695
Lähetä sähköpostia: leif.eekkinen@saastopankki.fi
Heikki Liukkonen
Heikki Liukkonen
yrityspankinjohtaja
Soita: 040 162 6561
Lähetä sähköpostia: heikki.liukkonen@saastopankki.fi

Laskutusosoitteemme

1. Verkkolaskut:
Säästöpankki Sinetti, 0197848-1
Verkkolaskuosoite: OVT-tunnus: 003701978481
Operaattori:Opus Capita Group, välittäjätunnus 003710948874
Aineistomuoto: Finvoice

2. Sähköpostilaskut:
E-mailosoite: Sp4500.FI.P.100653-5@docinbound.com
Pakolliset avainsanat viestin otsikossa: Ostolaskunne Varmenne01
(Ilman näitä avainsanoja laskut eivät välity palveluun)

3. Paperilaskut:
Säästöpankki Sinetti
PL 12591
00021  LASKUTUS

Tule käymään

Säästöpankki Sinetti

Keskustie 35, 35300 ORIVESI

Soita meille

Puh. 03 3143 6500
Fax. 010 841 5954

Avoinna

ma-pe 10.00-16.30

Muut konttorit