Löydä lähin konttorisi

Missä sijaitsee lähin konttorisi? Kerro meille paikkakuntasi, niin etsimme sinulle lähimmän Säästöpankin konttorin. Voit myös valita suoraan haluamasi konttorin Valitse konttori -alasvetovalikosta.
Takaisin

Haluatko Säästöpankkien yhteisille sivuille?

Kun poistat pankin valinnan, pääset katsomaan koko Säästöpankkiryhmän yhteisiä sivuja.

TERVETULOA SOMERON SÄÄSTÖPANKKIIN!

Asiantunteva ja ammattitaitoinen henkilökuntamme varmistaa, että pankkiasiasi sujuvat. Aina. Meiltä saat kassapalvelua koko pankin aukioloajan!

Joni Rintamaa
Joni Rintamaa
Pankinjohtaja
Soita: 029 041 2320
Lähetä sähköpostia: joni.rintamaa@saastopankki.fi
Marja Salminen
Marja Salminen
Sijoituspäällikkö
Soita: 029 041 2324
Lähetä sähköpostia: marja.salminen@saastopankki.fi
Pirjo Jousjärvi
Pirjo Jousjärvi
Sijoitusneuvoja
Soita: 029 041 2317
Lähetä sähköpostia: pirjo.jousjarvi@saastopankki.fi
Minna Launonen
Minna Launonen
Rahoitusneuvoja
Soita: 029 041 2321
Lähetä sähköpostia: minna.launonen@saastopankki.fi
Anu Pirttilä
Anu Pirttilä
Rahoitusneuvoja
Soita: 029 041 2319
Lähetä sähköpostia: anu.pirttila@saastopankki.fi
Pertti Kärki
Pertti Kärki
Rahoitusneuvoja
Soita: 029 041 2316
Lähetä sähköpostia: pertti.karki@saastopankki.fi
Sami Heinonen
Sami Heinonen
Rahoitusneuvoja
Soita: 029 041 2318
Lähetä sähköpostia: sami.heinonen@saastopankki.fi
Mari Moisio
Mari Moisio
Rahoitusneuvoja
Soita: 029 041 2326
Lähetä sähköpostia: mari.moisio@saastopankki.fi
Marika Virolainen
Marika Virolainen
Palveluneuvoja
Soita: 029 041 2323
Lähetä sähköpostia: marika.virolainen@saastopankki.fi
Anniina Lindström
Anniina Lindström
Rahoitusneuvoja, vapaalla
Soita:
Outi Puomila
Outi Puomila
Rahoitusneuvoja, vapaalla
Soita:

Puhelujen hinnat

Puheluhinnat lankaverkosta: 8,35 snt/puhelu + 6 snt/min ja puheluhinnat matkaviestimistä: 8,35 snt/puhelu + 17,17 snt/min. Puhelut nauhoitetaan toimihenkilöiden palvelukoulutusta ja laadun tarkastusta varten. Nauhoitteita ei käytetä muihin tarkoituksiin eikä luovuteta pankin ulkopuolelle.


Liiketoiminnan tuki

Satu Alanne
Satu Alanne
Henkilöstöpäällikkö
Soita: 029 041 2308
Lähetä sähköpostia: satu.alanne@saastopankki.fi
Jaana Lemberg
Jaana Lemberg
Hallintosihteeri
Soita: 029 041 2309
Lähetä sähköpostia: jaana.lemberg@saastopankki.fi
Kullervo Savola
Kullervo Savola
Riskienhallintalakimies (RCO)
Soita: 050 511 8561
Lähetä sähköpostia: kullervo.savola@saastopankki.fi
Mikko Mäkelä
Mikko Mäkelä
Pankkilakimies
Soita: 029 041 2306
Lähetä sähköpostia: mikko.makela@saastopankki.fi
Eveliina Vaanela
Eveliina Vaanela
Pankkilakimies
Soita: 029 041 2372
Lähetä sähköpostia: eveliina.vaanela@saastopankki.fi
Päivi Jääskeläinen
Päivi Jääskeläinen
Notariaattisihteeri
Soita: 029 041 2304
Lähetä sähköpostia: paivi.jaaskelainen@saastopankki.fi
Taina Ruohonen
Taina Ruohonen
Perintäsihteeri
Soita: 029 041 2313
Lähetä sähköpostia: taina.ruohonen@saastopankki.fi
Teemu Oksa
Teemu Oksa
Taloussihteeri
Soita: 029 041 2305
Lähetä sähköpostia: teemu.oksa@saastopankki.fi
Vihtor Nuuros
Vihtor Nuuros
Taloussihteeri
Soita: 029 041 2307
Lähetä sähköpostia: vihtor.nuuros@saastopankki.fi
Anu Mikkola
Anu Mikkola
Asiakastiimi
Soita: 029 041 2314
Lähetä sähköpostia: anu.mikkola@saastopankki.fi
Tiina Lepola
Tiina Lepola
Asiakastiimi
Soita: 050 464 2248
Lähetä sähköpostia: tiina.lepola@saastopankki.fi
Marika Mäkinen
Marika Mäkinen
Asiakastiimi
Soita: 050 331 0484
Lähetä sähköpostia: marika.makinen@saastopankki.fi

Johtoryhmä

Juhani Huupponen
Juhani Huupponen
Toimitusjohtaja
Soita: 050 511 8551
Lähetä sähköpostia: juhani.huupponen@saastopankki.fi
Joni Rintamaa
Joni Rintamaa
Pankinjohtaja
Soita: 029 041 2320
Lähetä sähköpostia: joni.rintamaa@saastopankki.fi
Petri Siviranta
Petri Siviranta
Hallintojohtaja
Soita: 029 041 2303
Lähetä sähköpostia: petri.siviranta@saastopankki.fi

Tule käymään

Someron Säästöpankki

Joensuuntie 27, 31400 SOMERO

Soita meille

Puh. 029041 2310
Fax. 029041 2394

Avoinna

ma-pe 10.00-16.30

Muut konttorit