Löydä lähin konttorisi

Missä sijaitsee lähin konttorisi? Kerro meille paikkakuntasi, niin etsimme sinulle lähimmän Säästöpankin konttorin. Voit myös valita suoraan haluamasi konttorin Valitse konttori -alasvetovalikosta.
Takaisin

Haluatko Säästöpankkien yhteisille sivuille?

Kun poistat pankin valinnan, pääset katsomaan koko Säästöpankkiryhmän yhteisiä sivuja.

Tervetuloa Tammisaaren Säästöpankkiin!

Täyden palvelun pankki, henkilökohtaisella palvelulla.

Tammisaaren konttori

Iloinen tiimimme huolehtii hyvästä palvelusta aivan kaupungin keskustassa, kävelykadun tuntumassa.

Berndt-Johan Lundström
Berndt-Johan Lundström
Toimitusjohtaja
Soita: 019 - 222 5221
Lähetä sähköpostia: b-j.lundström@saastopankki.fi
Michael Vaarimo
Michael Vaarimo
Liiketoimintajohtaja
Soita: 019 - 222 5229
Lähetä sähköpostia: michael.vaarimo@saastopankki.fi
Christer Eklund
Christer Eklund
Myyntipäällikkö, yksityisasiakkaat
Soita: 019 - 222 5239
Lähetä sähköpostia: christer.eklund@saastopankki.fi
Maria Nyberg
Maria Nyberg
Sijoitukset
Soita: 019 - 222 5238
Lähetä sähköpostia: maria.nyberg@saastopankki.fi
Anette Hellman
Anette Hellman
Sijoitukset
Soita: 019 - 222 5234
Lähetä sähköpostia: anette.hellman@saastopankki.fi
Annika Nyström
Annika Nyström
Lainat
Soita: 019 - 222 5228
Lähetä sähköpostia: annika.nystrom@saastopankki.fi
Anton Brotkin
Anton Brotkin
Lainat
Soita: 019 - 222 5246
Lähetä sähköpostia: anton.brotkin@saastopankki.fi
Tina Ahlfors
Tina Ahlfors
Lainat
Soita: 019 - 222 5227
Lähetä sähköpostia: tina.ahlfors@saastopankki.fi
Yvonne Lindholm
Yvonne Lindholm
Kassapalvelut
Soita: 019 - 222 5230
Lähetä sähköpostia: yvonne.lindholm@saastopankki.fi
Gun Öhman
Gun Öhman
Kassapalvelut
Soita: 019 - 222 5237
Lähetä sähköpostia: gun.ohman@saastopankki.fi
Henrica Forsén
Henrica Forsén
Myyntipäällikkö, yritysasiat
Soita: 019 - 222 5248
Lähetä sähköpostia: henrica.forsen@saastopankki.fi
Jonathan Sjöblom
Jonathan Sjöblom
Yritysasiat
Soita: 019 - 222 5247
Lähetä sähköpostia: jonathan.sjoblom@saastopankki.fi
Malena Danskanen
Malena Danskanen
Markkinointi
Soita: 019 - 222 5245
Lähetä sähköpostia: malena.danskanen@saastopankki.fi

Tule käymään

Tammisaaren Säästöpankki

Asematie 6, 10600 TAMMISAARI

Soita meille

Puh. 019-222500
Fax. 019-2225255

Avoinna

ma-pe 10.00-16.30

Muut konttorit