Löydä lähin konttorisi

Missä sijaitsee lähin konttorisi? Kerro meille paikkakuntasi, niin etsimme sinulle lähimmän Säästöpankin konttorin. Voit myös valita suoraan haluamasi konttorin Valitse konttori -alasvetovalikosta.
Takaisin

Haluatko Säästöpankkien yhteisille sivuille?

Kun poistat pankin valinnan, pääset katsomaan koko Säästöpankkiryhmän yhteisiä sivuja.

Tervetuloa Ylihärmän Säästöpankkiin!

Palvelemme asiakkaitamme yli 20 pankkialan ammattilaisen voimin kuudella konttorilla. Tule pankkiin, johon saat yhteyden!

Ylihärmän konttori palveluksessasi

Ylihärmän konttorimme sijaitsee Kauhavan Ylihärmän keskustassa osoitteessa Päämajantie 17. Tervetuloa käymään!

Ari Lepistö
Ari Lepistö
Aluejohtaja
Soita: 020 758 2401
Lähetä sähköpostia: ari.lepisto@saastopankki.fi
Minna Kangas
Minna Kangas
Palvelupäällikkö
Soita: 020 758 2411
Lähetä sähköpostia: minna.kangas@saastopankki.fi
Marita Mäki-Ikola
Marita Mäki-Ikola
Palveluneuvoja
Soita: 020 758 2412
Lähetä sähköpostia: marita.maki-ikola@saastopankki.fi
Katja Jokipii
Katja Jokipii
Palveluneuvoja (poissa)
Soita:
Lähetä sähköpostia: katja.jokipii@saastopankki.fi
Jenna Nisula
Jenna Nisula
Asiakasneuvoja
Soita: 020 758 2413
Lähetä sähköpostia: jenna.nisula@saastopankki.fi
Sanna Salo
Sanna Salo
Asiakasneuvoja
Soita: 020 758 2415
Lähetä sähköpostia: sanna.salo@saastopankki.fi

Ylihärmän Säästöpankin hallinto

Hallintoyksikkömme sijaitsee Kauhavan konttorin yhteydessä Kanta-Kauhavalla osoitteessa Kauppatie 71.

Jarmo Rinta
Jarmo Rinta
Toimitusjohtaja
Soita: 020 758 2400
Lähetä sähköpostia: jarmo.rinta@saastopankki.fi
Anne Varjonen
Anne Varjonen
Hallintosihteeri
Soita: 020 758 2402
Lähetä sähköpostia: anne.varjonen@saastopankki.fi
Sanna Saarikoski
Sanna Saarikoski
Riskicontroller- ja compliance-toiminnoista vastaava
Soita:
Lähetä sähköpostia: sanna.saarikoski@saastopankki.fi

Sähköiset laskutusosoitteet

Olemme siirtyneet sähköiseen laskujen käsittelyyn ja laskutusosoitteemme ovat:

  1. Ylihärmän Säästöpankki, 0184467-8. Verkkolaskut:

Verkkolaskuosoite: OVT-tunnus: 003701844678
Operaattori: Itella Information Oy
Aineistomuoto: Finvoice

  1. Sähköpostilaskut:

Emailosoite: Sp4928.FI.P.100659-2@docinbound.com                            

Pakolliset avainsanat viestin otsikossa: Ostolaskunne Varmenne01
          (Ilman näitä avainsanoja, laskut eivät välity palveluun)

  1. Paperilaskut (Skannaus ja muunto verkkolaskuiksi):

 

Ylihärmän Säästöpankki
PL 12658
00021  LASKUTUS

 

Puhelinoperaattorimme veloittamat soittajahinnat 01.01.2013 alkaen:
lankapuhelinliittymästä yritysnumeroihin ja 0203-palvelunumeroon soitettaessa 8,35 snt/puhelu + 7,02 snt/min (sis. alv 24 %) sekä matkapuhelinliittymästä Cid-yritysnumeroihin ja 0203-palvelunumeroon soitettaessa 8,35 snt/puhelu + 17,17 snt/min (alv. 24 %).

 

Tule käymään

Ylihärmän Säästöpankki

Päämajantie 17, 62375 YLIHÄRMÄ

Soita meille

Puh. 0207582410
Fax. 0207582419

Avoinna

ma-pe 9.30-16.00

Muut konttorit