Communications contact information

Marketing and sponsorship enquiries

viestinta@saastopankki.fi

Other media contact persons at the Savings Banks Group


 


Kirsi Autiosalo

Kirsi Autiosalo

Säästöpankkien Keskuspankki Suomi Oyj:n toimitusjohtaja

Säästöpankkien Keskuspankki Suomi Oyj

kirsi.autiosalo@saastopankki.fi

020 703 2450

Kai Brander

Kai Brander

Säästöpankkien Keskuspankin Treasurer

Ryhmän jälleenrahoitus

kai.brander@saastopankki.fi

020 703 2491

050 384 8220

 

 

Mervi Hammarberg

Mervi Hammarberg

Säästöpankkien Keskuspankin CFO

Ryhmän maksujenvälitys

mervi.hammarberg@saastopankki.fi

020 703 2456

050 341 1196

 

Kai Koskela

Kai Koskela

Chief Digital Officer

asiakaskokemus ja myynnin edistäminen

kai.koskela@saastopankki.fi

040 549 0430

Jukka Rantanen

Jukka Rantanen

Sp-Kodin toimitusjohtaja

jukka.rantanen@spkoti.fi

050 341 1391

Ville Raunio

Ville Raunio

Sp-Henkivakuutuksen toimitusjohtaja

ville.raunio@sphenki.fi

040 530 3303


Petteri Vaarnanen

Petteri Vaarnanen

Sp-Varainhoidon johtaja

Sijoitustoiminta ja varainhoito

petteri.vaarnanen@saastopankki.fi

040 721 8779

010 436 6443