Löydä lähin konttorisi

Missä sijaitsee lähin konttorisi? Kerro meille paikkakuntasi, niin etsimme sinulle lähimmän Säästöpankin konttorin. Voit myös valita suoraan haluamasi konttorin Valitse konttori -alasvetovalikosta.
Takaisin

Haluatko Säästöpankkien yhteisille sivuille?

Kun poistat pankin valinnan, pääset katsomaan koko Säästöpankkiryhmän yhteisiä sivuja.

Tervetuloa Aito Säästöpankkiin!

Kaikkien konttoriemme yhteystiedot löytyvät kartan alta kohdasta "Muut konttorit". Tervetuloa asioimaan kanssamme!

Kangasala

Kangasalan konttorimme palvelee vuonna 2012 valmistuneissa tiloissa Kangasalan keskustassa, kivenheiton päässä torilta ja Linja-autoasemalta.

Palvelunumeromme 010 311 6400* palvelee sinua ma-pe klo 8-22.

*Puhelujen hinnat 010-numeroihin: 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24%) soittaessa kotimaan lanka- ja matkapuhelinliittymistä.

Kaikki Aito Säästöpankin 010-alkuisten numeroiden puhelut tallennetaan. Tallennettuja puheluita käsittelevät vain siihen oikeutetut henkilöt, joilla on vaitiolovelvollisuus. Tallenteita käytetään palvelumme laadun varmistamiseen ja toimeksiantojen todentamiseen.

Heini Piitulainen
Heini Piitulainen
pankinjohtaja
Soita: 050 412 9240
Lähetä sähköpostia: heini.piitulainen@saastopankki.fi
Liisa Haavisto
Liisa Haavisto
palveluneuvoja
Soita: 010 311 6506
Lähetä sähköpostia: liisa.haavisto@saastopankki.fi
Tarja Kulmala
Tarja Kulmala
palveluneuvoja
Soita: 010 311 6508
Lähetä sähköpostia: tarja.kulmala@saastopankki.fi
Tuija Salonen
Tuija Salonen
palveluneuvoja
Soita: 010 311 6509
Lähetä sähköpostia: tuija.salonen@saastopankki.fi
Virve Lähteenmäki
Virve Lähteenmäki
palveluneuvoja
Soita: 010 311 6510
Lähetä sähköpostia: virve.lahteenmaki@saastopankki.fi
Hanna Kortelahti
Hanna Kortelahti
palveluneuvoja
Soita: 010 311 6507
Lähetä sähköpostia: hanna.kortelahti@saastopankki.fi
Elina Jokinen
Elina Jokinen
palveluneuvoja
Soita: 010 311 6511
Lähetä sähköpostia: elina.jokinen@saastopankki.fi
Pia Liinavuori
Pia Liinavuori
sijoituspäällikkö (ajanvarauksella)
Soita: 040 5373 608
Lähetä sähköpostia: pia.liinavuori@saastopankki.fi
Anne-Mari Hahla
Anne-Mari Hahla
pankkilakimies, varatuomari (ajanvarauksella)
Soita: 045 611 2667
Lähetä sähköpostia: anne-mari.hahla@saastopankki.fi
Paula Kasakkamäki
Paula Kasakkamäki
yritysrahoituspäällikkö (ajanvarauksella)
Soita: 0400 511 034
Lähetä sähköpostia: paula.kasakkamaki@saastopankki.fi

Tule käymään

Aito Säästöpankki Oy

Onnikkatie 1, 36200 KANGASALA

Soita meille

Puh. 010 311 6400
Fax. 010 311 6599

Avoinna

Ma-pe klo 10.00-16.30, ajanvarauksella klo 19.00 asti (ma-to). Kassapalvelut klo 10.00-16.30.

Muut konttorit