Hanna Udd on aloittanut säästöpankkiirina Koivulahden Säästöpankissa
”Arvostan Säästöpankin asiakasläheistä toimintatapaa, joka mahdollistaa nopean ja henkilökohtaisen palvelun, ja pidän sitä erittäin tärkeänä. Arvostan sitä, että Koivulahden Säästöpankilla on vahva paikallinen läsnäolo ja että se pyrkii rakentamaan pitkäaikaisia asiakassuhteita. Arvostan myös hyvää työyhteisöä, jossa on mahdollisuus kehittyä ja laajentaa omaa osaamistaan.”
Hannalla on aiempaa kokemusta asiakaspalvelusta ja neuvonnasta sekä pankki- että palvelualalta. Pankkialalla työskennellessään Hanna on neuvonut sekä henkilö- että yritysasiakkaita heidän päivittäisiin pankkipalveluihinsa liittyvissä asioissa. Viime aikoina hän myös kehittänyt osaamistaan luotonannossa ja talouden suunnittelussa. Asiakaspalvelutyön lisäksi Hanna on vapaa-ajallaan toiminut paljon johtamis- ja organisointitehtävissä.
Vapaa-ajallaan Hanna harrastaa liikuntaa, lukee sekä viettää aikaansa ystävien ja perheen kanssa. Liikunnan ja lukemisen lisäksi hän myös nauttii leipomisesta ja uusien herkkujen valmistamisesta.
Toivotamme Hannan lämpimästi tervetulleeksi työkaveriksemme!
Ota yhteyttä Hannaan
- Kirjoitettu
- Tyyppi
- Uutinen
- Julkaisija